Nieuws

Terug naar Nieuws

Kledingbergen in o.a. Ghana en Chili

Kledingbergen in o.a. Ghana en Chili

Op 18 januari zond de NPO het programma Prijsknaller uit. In dit programma werd melding gemaakt van niet verkoopbare en -herbruikbare kleding die gedumpt wordt in bijvoorbeeld  Ghana en Chili. Hierover is her en der onrust ontstaan. Sam’s Kledingactie heeft hierover ook diverse vragen gekregen. 

Het bestuur van Sam’s Kledingactie bevestigt bij deze nadrukkelijk dat de kleding en schoenen die door onze stichting worden ingezameld alleen worden afgezet bij geaccrediteerde sorteerbedrijven. Onze kledingen en schoenen worden dus niet gedumpt.

De dienstverlener en afnemer van onze stichting, A&F Trading heeft dit schriftelijk bevestigd.

 

Waar staan wij voor?

Miljoenen mensen over de hele wereld moeten in rampgebieden overleven of hun leven weer opbouwen. Sam's Kledingactie zet zich in voor al deze mensen. Honderden vrijwilligers door het hele land zamelen herdraagbare kleding en schoeisel in. De verkoop van deze kleding en schoenen levert geld op. Dit geld besteden wij om de nood in rampgebieden te verlichten. We werken daarbij samen met onder andere Cordaid.

 

Namens het bestuur, 

Klaas Dijkstra

Voorzitter